Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център – 74 кв.м за 585 €/кв.м

  • 43,299€
  • 585€/m²
Област Търговище, гр. Търговище, Център
Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център - 74 кв.м за 585 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център - 74 кв.м за 585 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център - 74 кв.м за 585 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център - 74 кв.м за 585 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център - 74 кв.м за 585 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център - 74 кв.м за 585 €/кв.м - Снимка #9
  • Апартамент
  • Тип на имота
  • 74
  • кв.м
  • 1990
  • Година на строителство
За продажба Агенция
Област Търговище, гр. Търговище, Център
  • 43,299€
  • 585€/m²

Накратко за имота

  • Апартамент
  • Тип на имота
  • 74
  • кв.м
  • 1990
  • Година на строителство

Описание

Тристаен апартамент на Идеален Център! Едно жилище за много възможности!

Агенция за недвижими имоти Голд Хаус предлага уникална възможност да притежавате имот който, съчетава престижна локация, с тишината за която, всеки мечтае. Разположен на 4ти жилищен етаж (последен), с ремонтиран покрив, този апартамент е за хора които, ценят личното си пространство.

-без съседи над Вас

-светъл и просторен

-с панорамна гледка

-тих и спокоен имот, изолиран от шума благодарение на високия етаж

-идеална основа за модерен ремонт, с възможност да преустроите апартамента, за максимална функционалност

-инвестиционен потенциал (никога не губи стойност)

изложение: юг /север

цена: 84 900 евро

Общите части на имота, са в много добро състояние – просторни, освежени, със дограма и контролиран достъп с чип.

Свободно паркиране пред блоковото пространство.

Детски кът за игра

Бърз достъп до много административни сгради, услуги, магазини и заведения.

Детайли

Обновено на януари 1, 1970 в 12:00 am
  • Цена: 43,299€
  • Квадратура: 74 кв.м
  • Стаи: 3
  • Година на строителство: 1990
  • Тип на имота: Апартамент
  • Операция: За продажба

Допълнителни детайли

  • Строителство: Тухла
  • Етаж: 4-ти
  • Брой етажи на сградата: 4
  • Отопление: Електричество
  • Обзавеждане: Обзаведен
  • Състояние на сградата: Завършена
  • Преход: С преход

Особености

  • Град Търговище
  • Област Област Търговище