Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора – 159 кв.м за 1881 €/кв.м

  • 299,000€
  • 1,881€/m²
Област София-град, гр. София, Банишора
Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора - 159 кв.м за 1881 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора - 159 кв.м за 1881 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора - 159 кв.м за 1881 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Банишора - 159 кв.м за 1881 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 159
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Банишора
  • 299,000€
  • 1,881€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 159
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Продавам просторен 3-стаен апартамент в кв. Банишора, разположен в новопостроената сграда ‘Китна Резиденс’ с АКТ 16. Апартаментът е на 8-мия от общо 9 етажа и предлага жилищна площ от 159 кв.м.

Сградата разполага с контролиран достъп, 24/7 жива охрана, отлично завършени общи части и асансьор Orona. Комплексът предлага на своите обитатели голям вътрешен зелен двор, създаващ уют и спокойствие.

Апартаментът е с източно/западно изложение и има следното разпределение:

Входно антре Просторен коридор Светла и просторна всекидневна с кухненски бокс и огромна тераса, прилежаща към апартамента Две спални, като едната разполага със собствен балкон Баня с тоалетна Отделна тоалетна Мокро помещение

Жилището се продава на шпакловка и замазка, включва входна врата, електрически контакти и ключове за осветление. Поставена е 6-камерна PVC дограма Rehau с троен стъклопакет, гарантираща отлична топло- и шумоизолация.

Сградата е построена от един от най-реномираните строители в София, като качеството на изпълнение е безкомпромисно.

Цена: 299 000 евро

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 299,000€
  • Size: 159 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 8-ми
  • Total Floors: 9
  • Heating: Прокарва се
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished