Продава се Къща в с. Шума, Област София-област – 60 кв.м за 584 €/кв.м

  • 35,000€
  • 583€/m²
Област София-област, с. Шума
  • House
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 1936
  • Building Year
For sale Private
Област София-област, с. Шума
  • 35,000€
  • 583€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 1936
  • Building Year

Description

Продаваме стара къща, 60кв.м ,с двор 1200 кв.м

в с.Шума,махала Страньето.На 2.5 км. от селото.Кладенец,ел.ток и прекрасна природа.

Таванът е здрав,а в стаите няма мебели.

Цена 35,000 евро. тел:08******91.

тел:08******18.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 35,000€
  • Size: 60 кв.м
  • Земя: 1200 кв.м
  • Building Year: 1936
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Друго
  • Total Floors: 1
  • Heating: Без отопление
  • Building Condition: Finished
  • City с. Шума
  • Region Област София-област