Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас – 55 кв.м за 1437 €/кв.м

  • 79,000€
  • 1,436€/m²
Област Бургас, с. Равда
Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 55 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 55 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 55 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 55 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 55 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 55 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 55 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 55 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 55 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 55 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 55 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #14
  • Apartment
  • Property Type
  • 55
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, с. Равда
  • 79,000€
  • 1,436€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 55
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

Предлагаме просторен и светъл двустаен апартамент с площ 55 м², разположен на партерен етаж в добре поддържана жилищна сграда, в непосредствена близост до морския бряг.

Жилището разполага с прекрасен изглед към морето, който създава усещане за простор и спокойствие през цялата година. Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван, готов за нанасяне веднага.

Основни предимства:

Площ: 55 м²

Партерен етаж – лесен и удобен достъп

Само на 50 метра от морето

Красив изглед към морето

Подходящ за целогодишно обитаване

Това е отличен избор за тези, които търсят комфорт, спокойствие и близост до морето през всички сезони.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 79,000€
  • Size: 55 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2015
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City с. Равда
  • Region Област Бургас