Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Южен – 50 кв.м за 2060 €/кв.м

  • 103,000€
  • 2,060€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Южен - 50 кв.м за 2060 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Южен - 50 кв.м за 2060 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 50
  • sqm
  • 2017
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • 103,000€
  • 2,060€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 50
  • sqm
  • 2017
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти Семеен компас предлага изключително стилно обзаведен апартамент за продажба – кв. Южен, Пловдив!

Характеристики на имота:

Светъл и просторен хол с кухненски бокс, оборудван с висок клас електроуреди

Уютна спалня с модерно обзавеждане

Баня с тоалетна – стилен дизайн и качествени материали

Топъл, светъл и икономичен

Висококачествени довършителни работи и дизайнерски решения

Локация и удобства:

Намира се в спокоен и добре развит район

В близост до детски градини, училища и магазини

Удобен градски транспорт

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 103,000€
  • Size: 50 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2017
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 9-ти
  • Total Floors: 9