Продава се Двустаен апартамент в Варна, Виница – 75 кв.м за 1400 €/кв.м

  • 105,000€
  • 1,400€/m²
Област Варна, гр. Варна, Виница
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Виница
  • 105,000€
  • 1,400€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

,,ВЕСТА ИМОТИ“ ООД представя отлични двустайни и тристайни апартаменти, находящи се в нова, модерна сграда във високата част на квартал Виница. Начален етап на стройтелство! Сградата се отличава с изключителна функционалност на апартаментите. Те са с разнообразни квадратури, които да отговарят на Вашите потребности. Общите части на сградата ще са луксозно завършени. Сградата е проектирана с четири надземни етажа, с два входа, с общо 34 апартамента, заедно с гаражи и подземни паркоместа. Апартаментите се завършват по БДС, като могат да бъдат издадени до ключ. РАЗСРОЧЕНО ПЛАЩАНЕ! ЗАВЪРШВАНЕ ПО БДС! БЕЗ ТАКСИ ЗА УПРАВЛЕНИЕ! Цената, която клиентите получават е крайна без промяна до Акт 16, като се разсрочва при схема, удобна за клиента. ,,Веста Имоти“ извършва всички необходими юридически и технически проверки на имота, който сте избрали, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране с нотариално прехвърляне на имота; наемни отношения. Цена – 1400 евро за квадратен метър.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 105,000€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: В строеж
  • Преход: Без преход
  • City Варна
  • Region Област Варна