Продава се Тристаен апартамент в Варна, Конфуто – 105 кв.м за 1858 €/кв.м

  • 195,000€
  • 1,857€/m²
Област Варна, гр. Варна, Конфуто
Продава се Тристаен апартамент в Варна, Конфуто - 105 кв.м за 1858 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Конфуто - 105 кв.м за 1858 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Конфуто - 105 кв.м за 1858 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 105
  • sqm
  • 1998
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Конфуто
  • 195,000€
  • 1,857€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 105
  • sqm
  • 1998
  • Building Year

Description

International Real Estates (IRE) представя:

Тристаен апартамент в кв. Конфуто, гр. Варна

Имотът се намира на втори етаж над гаражи в малка тухлена кооперация с добре поддържани общи части. С площ от 105 кв.м. (чиста жилищна площ – 94 кв.м.), апартаментът предлага комфорт и функционално разпределение, подходящо за семейно жилище или инвестиция.

Разпределение:

Входно антре

Просторна дневна с кухненски бокс

Две спални

Баня с тоалетна

Две тераси

Допълнителни помещения:

Изба – 5.7 кв.м.

Възможност за закупуване на гараж с площ 24 кв.м. с отделни партиди за ток и вода, както и паркомясто пред самия гараж – на цена 40 000 евро

Сграда: тухлено строителство

Етаж: 2-ри (над гаражи)

Паркиране: гараж + паркомясто

Подходящ за ипотечно кредитиране.

Снимките са реални.

Код на обявата: 0218

За повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с нас на посочения телефон и цитирайте кода на обявата.

International Real Estates (IRE) предлага пълно съдействие по целия процес на покупко-продажбата – съдействие при ипотечно кредитиране, извършване на проверка на имота и партньорство с всички водещи банкови институции в страната. Ще бъдем до Вас на всяка стъпка по пътя към Вашия нов дом.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 195,000€
  • Size: 105 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1998
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale