Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка – 68 кв.м за 2206 €/кв.м

  • 150,000€
  • 2,206€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кършияка
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 68 кв.м за 2206 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 68 кв.м за 2206 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 68 кв.м за 2206 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 68 кв.м за 2206 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 68 кв.м за 2206 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 68 кв.м за 2206 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 68 кв.м за 2206 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 68 кв.м за 2206 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 2011
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кършияка
  • 150,000€
  • 2,206€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 2011
  • Building Year

Description

Оферта 4086. Предлагаме Ви двустаен, напълно обзаведен монолит, разположен в малка сграда в непосредствена близост до хотел Санкт Петербург, ДГ Славей, ОУ Райна Княгиня. Апартаментът се състои от просторен хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна ведно, антре, две тераси. Изложение- юг/изток. Има прилежащо избено помещение. Оказваме пълно съдействие за банково кредитиране при най-добри условия и цялостна юридическа проверка на имотите, които предлагаме. За контакти-08******66.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 150,000€
  • Size: 68 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2011
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 5