Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец – 98 кв.м за 4082 €/кв.м

  • 399,990€
  • 4,082€/m²
Област София-град, гр. София, Лозенец
Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 98 кв.м за 4082 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 98 кв.м за 4082 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 98 кв.м за 4082 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 98 кв.м за 4082 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 98 кв.м за 4082 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 98 кв.м за 4082 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 98 кв.м за 4082 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 98 кв.м за 4082 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 98 кв.м за 4082 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 98
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Лозенец
  • 399,990€
  • 4,082€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 98
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

ОБЗАВЕДЕН! АКТ 16! До мол ПАРАДАЙС! Панорама Витоша! МЕТРОСТАНЦИЯ! 399 990 евро!

До мол ПАРАДАЙС, до МЕТРОСТАНЦИЯ и градски транспорт!

ВАЖНО!!! Настилката НАВСЯКЪДЕ е ДЪБОВ ПАРКЕТ, а мокетът е поставен с цел ЗАЩИТА НА ДЪБОВИЯ ПАРКЕТ по време на монтажните дейности!

Референтен код в www.novdom1.bg: 83236

Консултант недвижими имоти: Горáн Радков, тел. 08********14

Апартаментът представлява:

Полу-обзаведено тристайно жилище, разположено на 9-ти етаж, изцяло покрит, във висок клас сграда с луксозни общи части, съвременна визия и безупречно качество!

Подът е изпълнен с дъбов паркет, много висок клас алуминиева дограма, с троен стъклопакет и прекъснат темомост REYNAERS.

Кухнята е напълно оборудвана.

Мокрото помещение е оборудвано с най-висок клас електроуреди – пералня и сушилня на марката MIELE.

Жилището е снабдено с висок клас френски КЛИМАТИЦИ, монтирана отоплителна система на ГАЗ, вкл. поставени алуминиеви радиатори!

Топло, уютно и просторно жилище с чиста жилищна площ от 82,4 кв. м.

Множество предимства:

Отлично местоположение! На метри от мол Парадайс!

На метри от МЕТРОСТАНЦИЯ Витоша!

Хранителни хипермаркети и градски транспорт!

В близост до едно от най-добрите лечебни заведения (болница Токуда);

Готов за нанасяне!

АКТ 16!;

Отлично качество на изпълнение!

Качествен дъбов паркет и висок клас дограма!

Двойно отопление! На газ с монтирана газова система с котел и радиатори + монтирани виок клас френски климатици!