Продава се Тристаен апартамент в София, Център – 60 кв.м за 2334 €/кв.м

  • 140,000€
  • 2,333€/m²
Област София-град, гр. София, Център
Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 60 кв.м за 2334 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 60 кв.м за 2334 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 60 кв.м за 2334 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 60 кв.м за 2334 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Център
  • 140,000€
  • 2,333€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

Представяме на Вашето внимание просторен и слънчев двустаен апартамент, преустроен в тристаен!

Разпределение:

Хол с кухненски бокс: Просторен и светъл хол с вграден кухненски бокс. Подходящ за уютни семейни вечери,

Две спални: Преустроен, с две самостоятелни спални, които предлагат достатъчно място за спокойна почивка,

Баня и отделно тоалетна: Функционално разпределение на мокрите помещения с отделна тоалетна, което предлага удобство и комфорт на обитателите,

Тераса: Апартаментът разполага с тераса, която осигурява прекрасен външен изглед и място за релакс!

Отопление: Апартаментът е отопляван чрез ТЕЦ и климатици, които са подходящи както за охлаждане през лятото, така и за отопление през зимата!

Сградата е с контролиран достъп и се поддържа в отлично състояние, което осигурява спокойствие и сигурност на всички живущи!

Удобства в района:

Детска градина и училище в близост идеално за семейства с деца!

Лесен достъп до градски транспорт, което осигурява бързо и удобно свързване с останалата част на града!

Наблизо се намират спортни зали, които предоставят възможности за активен начин на живот!

Апартаментът предлага изключително добри условия за живеене и е подходящ както за семейства, така и за хора, които търсят комфорт и удобство в централна и комуникативна част на града!

РАБОТИМ С КОЛЕГИ!

Ако желаете да организираме ОГЛЕД, да получите допълнителна информация или други атрактивни предложения може да се свържете с нас на посочения телефон или чрез фейсбук страницата ни! Предлагаме ПРОФЕСИОНАЛНО, напълно безплатно съдействие за ЖИЛИЩЕН КРЕДИТ! Код на офертата:273547