Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Запад 2 – 76 кв.м за 973 €/кв.м

  • 73,950€
  • 973€/m²
Област Търговище, гр. Търговище, Запад 2
  • Apartment
  • Property Type
  • 76
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Agency
Област Търговище, гр. Търговище, Запад 2
  • 73,950€
  • 973€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 76
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти Great Home представя на вашето внимание тристаен панелен апартамент подготвен за ремонтни дейности.

-избено помещение

Квадратута – 76 кв.м

Етаж – 6 / непоследен /асансьор

Изложение – юг/север

Подготвен за ремонт

Свободно паркиране около сградата

Възможност да преустройство в апартамент с две спални

Код на оферта № 880

ЦЕНА – 145 000 ЛЕВА / 74 137 ЕВРО

За повече яснота прилагаме схема на разпределение ,а за повече информация , моля позвънете на 08******43/08******99 или в офиса на агенция Great Home .

Офис : Георги Бенковски 2

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 73,950€
  • Size: 76 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1985
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 8
  • Heating: Без отопление
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Търговище
  • Region Област Търговище
  • Квартал Запад 2