Продава се Парцел в Варна, м-т Траката – 489 кв.м за 365 €/кв.м

  • 178,000€
  • 364€/m²
Област Варна, гр. Варна, м-т Траката
  • Plot
  • Property Type
  • 489
  • sqm
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, м-т Траката
  • 178,000€
  • 364€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 489
  • sqm

Description

Имоти Home Place Ви предлага поземлен имот в гр. Варна с отлична локация и потенциал за жилищно строителство.

Характеристики:

-Площ от 489 кв. м.

-Ток до имота

-Вода до имота

-Ниско застрояване до 10м.

-Разрешение за строеж с максимална РЗП 219 м2, за къща на два етажа

-Морска панорама

-Тишина и спокойствие

-Чудесни съседи

За повече информация и организиране на оглед:

Код на обява: 30105

Home Place – Ние работим за Вас!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 178,000€
  • Size: 489 кв.м