Продава се Парцел в Бургас, Меден рудник – зона А – 4488 кв.м за 104 €/кв.м

  • 465,000€
  • 104€/m²
Област Бургас, гр. Бургас, Меден рудник - зона А
  • Plot
  • Property Type
  • 4488
  • sqm
For sale Agency
Област Бургас, гр. Бургас, Меден рудник - зона А
  • 465,000€
  • 104€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 4488
  • sqm

Description

Компания Х представя на Вашето внимание парцел в Меден Рудник.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Местоположението на кв. Меден рудник предлага удобен баланс между достъпност и спокойствие. Районът е добре свързан с останалата част на Бургас чрез редовен градски транспорт и основни пътни артерии, което улеснява придвижването. Кварталът разполага с разнообразни магазини, училища, детски градини и здравни услуги, което го прави практичен за семейно ежедневие. Благодарение на по-високото си разположение се откриват красиви гледки към града и езерото, а по-спокойната среда създава усещане за повече пространство и по-малко градски шум.

ПЛОЩ: Разполага с площ от 4488 кв.м.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******83 и цитирайте кода към имота: 77572

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 465,000€
  • Size: 4488 кв.м
  • Property Type: Plot
  • Operation: For sale