Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център – 69 кв.м за 1985 €/кв.м

  • 136,900€
  • 1,984€/m²
Област Русе, гр. Русе, Широк център
Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 69 кв.м за 1985 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 69 кв.м за 1985 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 69 кв.м за 1985 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 69 кв.м за 1985 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 69 кв.м за 1985 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 69 кв.м за 1985 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 69 кв.м за 1985 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 69 кв.м за 1985 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 69
  • sqm
  • 1979
  • Building Year
For sale Private
Област Русе, гр. Русе, Широк център
  • 136,900€
  • 1,984€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 69
  • sqm
  • 1979
  • Building Year

Description

Продажба двустаен апартамент в гр.Русе,Широк център с площ от 69 кв.м в панелна сграда с асансьор на ет.3/8. Разпределението на апартамента е както следва: коридор,кухня с тераса , спалня, хол с излаз на тераса, баня и тоалетна. Към имота има маза с площ от 2,90 кв.м. Апартаментът е саниран, със сменена дограма, контролиран достъп на входа ,перфектно подържани общи части.Имотът е на комуникативно местоположение в близост до магазини, училища, детски градини, спирка на градския транспорт. Възможност за свободно паркиране около блока.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 136,900€
  • Size: 69 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1979
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 8