Продава се Тристаен апартамент в Казанлък – 120 кв.м за 791 €/кв.м

  • 185,530€
  • 791€/m²
Област Стара Загора, гр. Казанлък
  • Apartment
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Казанлък
  • 185,530€
  • 791€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Имоти Казанлък SDN Estates LTD предлага за продажба невероятен апартамент в модерна и представителна сграда, разположена в района на Културен дом – един от най-предпочитаните квартали за живеене в гр. Казанлък.

Имотът е с Акт 16, изграден с висококачествени материали и отличаващ се с простор, светлина и функционално разпределение.

Площ: 120 кв.м.

Разпределение:

– просторна всекидневна с кухня

– две спални

– баня с тоалетна

– отделна тоалетна

– мокро помещение

– две тераси

Апартаментът е подходящ за семейно жилище, предлагащо комфорт, спокойствие и отлична локация, в близост до паркове, централни градски части и всички удобства на града.

Цена: 1 550 евро / кв.м.

Имот, който съчетава престиж, качество и отлична инвестиционна стойност – дом, създаден за хора с вкус и високи изисквания.

Агенцията съдейства за отпускане на банков кредит при преференциални условия.

За повече информация заповядайте в офиса на агенцията или на телефон 08********88 и 08********85.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 185,530€
  • Size: 120 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Казанлък
  • Region Област Стара Загора