Продава се Къща в с. Реброво, Област София-област – 64 кв.м за 957 €/кв.м

  • 61,200€
  • 956€/m²
Област София-област, с. Реброво
  • House
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област София-област, с. Реброво
  • 61,200€
  • 956€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Хубава къща ,готова за живеене ,с довършителни работи на 2 етаж , Санирана , ПВЦ – дограма , ,застроена 44 кв.м. , 1 етаж 44 кв.м. – кухня , всекидневна ,баня и тоалетна , спалня , 2 етаж с външни стълби , 20 кв.м. – стая и възможно за баня и тоалетна , ПВЦ- дограма , под на 1 етаж – гранитогрес ,стени -латекс , баня и тоалетна- фаянс и гранитогрес ,отопление – климатик и отоплителна печка на дърва , СОТ , интернет ,продава се с обзавеждане – готова за живеене , двора на 3 тераси , стълби между терасите , на асфалт , достъп целогодишен , прекрасна панорама – гора ,планина ,река , за цена 120 000.00 лв. , при сериозен клиент , коментар на цената

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 61,200€
  • Size: 64 кв.м
  • Земя: 800 кв.м
  • Building Year: 1980
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 2
  • Heating: Локално
  • Building Condition: Finished
  • City с. Реброво
  • Region Област София-област