Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Вароша – 66 кв.м за 1120 €/кв.м

  • 73,950€
  • 1,120€/m²
Област Търговище, гр. Търговище, Вароша
Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Вароша - 66 кв.м за 1120 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Вароша - 66 кв.м за 1120 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Търговище, гр. Търговище, Вароша
  • 73,950€
  • 1,120€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Завършен до ключ!

БЕЗ КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧА! ДИРЕКТНО ОТ СТРОИТЕЛЯ!

Завършена сграда пред Акт 16!

Апартамента се продава завършен до ключ, готов за обзавеждане!

Завършени подови настилки oт паркет

Интериорни врати

Входна блиндирана врата

Готова и оборудвана баня на 100%

Възможност за покупка на паркомясто или гараж, по – желание на клиента!

АКТИВ ИМОТИ представя:

Двустаен апартамент в завършена сграда пред Акт 16

Местонахождение: ул. ‘Любен Каравелов’ 45, кв. Вароша

Разположен на трети жилищен етаж

Площ: 66 кв.м.

Разпределение:

Входно антре, кухня и спалня със слънчева отбща тераса,

баня и тоалетна, складово/мокро помещение.

Изложение: Запад

Съдействаме за получаване на ипотечен кредит

Реф.№ 4054

АКТИВ ИМОТИ – ИМОТ ЗА ВСЕКИ

www.active-imoti.com

7700 Търговище

ул.Г.С.Раковски 75

Burada Turkce konusuyoruz!

We speak English!

Wir sprechen Deutsch!

Mы говорим по Русски!

РАЗЧИТАЙТЕ НА НАС ПРИ ИЗБОРА НА ВАШИЯ ИМОТ!

АКТИВ ИМОТИ – ТРАДИЦИЯ, КАЧЕСТВО, ДОВЕРИЕ, СИГУРНОСТ!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 73,950€
  • Size: 66 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 3
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Търговище