Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Център – 71 кв.м за 1793 €/кв.м

  • 127,259€
  • 1,792€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • Apartment
  • Property Type
  • 71
  • sqm
  • 2022
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 127,259€
  • 1,792€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 71
  • sqm
  • 2022
  • Building Year

Description

оф.21315

ТОП ЛОКАЦИЯ! ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПОКУПКА НА ПАРКОМЯСТО! Предлагаме Ви да закупите едностаен апартамент на атрактивна локация в предпочитания квартал Мараша! Имотът се състои от всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Продава се необзаведен, на шпакловка и замазка, което Ви дава свободата да го обзаведете по Ваш собствен вкус. Намира се в изключително комуникативен район, в близост до търговски обекти, институции, удобен градски транспорт и всичко необходимо за уреден начин на живот.

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 127,259€
  • Size: 71 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2022
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5