Продава се Двустаен апартамент в Варна, Левски – 61 кв.м за 1000 €/кв.м

  • 61,000€
  • 1,000€/m²
Област Варна, гр. Варна, Левски
  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Левски
  • 61,000€
  • 1,000€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Продава се просторен двустаен апартамент със следното разпределение: коридор ,дневна с кухня ,спалня , баня с тоалет ,собствена веранда /квадратурата не влиза в общата площ/ .

Има възможност за закупуване на паркомясто.

Сградата ще бъде завършена с шест камерана дограма / четири сезона/ ,керамични клинкер плочи и фасадна мазилка .

Допълнителни екстри са пречиствателна станция за питейна вода , видеонаблюдение ,пожароизвестяване.

При избор на имот винаги може да разчитате на безплатна консултация от специалистите от РОНЕВА ООД.

Предлагаме също така и съдействие за отпускане на банков кредит, помощ при сключване на сделки и подготвяне на нужната документация!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 61,000€
  • Size: 61 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 5