Продава се Тристаен апартамент в Шумен, Добруджански – 82 кв.м за 852 €/кв.м

  • 69,870€
  • 852€/m²
Област Шумен, гр. Шумен, Добруджански
Продава се Тристаен апартамент в Шумен, Добруджански - 82 кв.м за 852 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Шумен, Добруджански - 82 кв.м за 852 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Шумен, Добруджански - 82 кв.м за 852 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Шумен, Добруджански - 82 кв.м за 852 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 82
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Agency
Област Шумен, гр. Шумен, Добруджански
  • 69,870€
  • 852€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 82
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

Просторен тристаен с възможност за обособяване на ТРИ спални – кв. Добруджански!!! Разпределението е следното: коридор, хол, кухня, ДВЕ спални, баня и тоалет отделно, ДВЕ тераси. Има възможност за преустройство с цел обособяване на ТРИ СПАЛНИ без преход (пример в схема №2)!!! Изключително подходящ имот за по-голямо семейство! Подовите настилки са от естествен паркет и мозайка. Апартаментът се продава НЕОБЗАВЕДЕН! Асансьора е реновиран. Покривът е отремонтиран преди две години. Изложението е ЮГ/СЕВЕР. Към имота има ИЗБА с площ 7 кв.м.

Входът е с добре поддържани общи части и контролиран достъп! Локация: намира се в непосредствена близост до училища, аптеки, супермаркети, детски градини, автобусни спирки и др.

Обява № C401-3042

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ: Безкомпромисно обслужване до финализиране на сделката, като ще получите БЕЗПЛАТНИ юридически консултации, съдействие за получаване на ИПОТЕЧЕН КРЕДИТ (до 100% финансиране!!!) при възможно НАЙ-ДОБРИ УСЛОВИЯ за клиента!

За повече информация посетете офиса ни на адрес гр.Шумен, ул.“Цар Иван Александър“№80; тел.08******00

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 69,870€
  • Size: 82 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1985
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 8-ми
  • Total Floors: 8
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured