Продава се Къща в с. Кътина, Област София-град – 54 кв.м за 1389 €/кв.м

  • 75,000€
  • 1,389€/m²
Област София-град, с. Кътина
  • House
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 1978
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, с. Кътина
  • 75,000€
  • 1,389€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 1978
  • Building Year

Description

ЕКСКЛУЗИВНО!!! Компания `ЕКС` представя на Вашето внимание къща в с. Кътина.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: На 27 км. от центъра на гр. София и на 5 км. от гр. Нови Искър.

СТРОИТЕЛСТВО: Тухлена къща от 1978 г.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Къщата разполага с площ от 54 кв.м. рапределена на две нива.

ДВОР: 700 кв.м.

СЪСТОЯНИЕ: На шпакловка и замазка.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08*********90 или на 08*********57 и цитирайте кода към имота: 56284.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 75,000€
  • Size: 54 кв.м
  • Земя: 700 кв.м
  • Building Year: 1978
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 2
  • Heating: Electricity
  • Building Condition: Finished
  • City с. Кътина
  • Region Област София-град