Продава се Двустаен апартамент в Перник, Могиличе – 62 кв.м за 888 €/кв.м

  • 55,000€
  • 887€/m²
Област Перник, гр. Перник, Могиличе
Продава се Двустаен апартамент в Перник, Могиличе - 62 кв.м за 888 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Перник, Могиличе - 62 кв.м за 888 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Перник, Могиличе - 62 кв.м за 888 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Перник, Могиличе - 62 кв.м за 888 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Перник, Могиличе - 62 кв.м за 888 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Перник, гр. Перник, Могиличе
  • 55,000€
  • 887€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Тангра пропъртис предлага на Вашето внимание двустаен апартамент, намиращ се в квартал Могиличе, в непосредствена близост до центъра на град Перник.

Апартаментът е ЕПК с чиста площ от 56кв.м. плюс 6кв.м. мазе.

Апартаментът се състои от хол, спалня, кубня, баня с тоалетна и тераса и като цяло е за ремонт.

Отоплението е на ток.

Паркирането пред блока е свободно.

За това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон.

Агенцията предлага съдействие за потребителски и ипотечни кредити.

Брокер: Юлиан Методиев

Тел: 08******85

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 55,000€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: ЕПК
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 12