Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Въстанически – 62 кв.м за 1400 €/кв.м

  • 86,800€
  • 1,400€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Въстанически
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 62 кв.м за 1400 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 62 кв.м за 1400 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 62 кв.м за 1400 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 62 кв.м за 1400 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 62 кв.м за 1400 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 62 кв.м за 1400 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 62 кв.м за 1400 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Въстанически
  • 86,800€
  • 1,400€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

ЕКСПЕРТ Недвижими Имоти продава ексклузивно 2-стаен апартамент в малка бутикова сграда в кв. Кючук Париж, с по три апартамента на етаж.

Жилището се намира на четвърти етаж от общо пет.

Разпределение: хол с кухненски кът, спалня, баня с WC, коридор, тераса.

Изложние: изток-запад

Площ: 62кв.м.

Издава се на шпакловка и замаска, като по желание на клиента може да бъде отвършен до ключ.

Акт 14 – декември 2024г.

Акт 16 – юни 2025г.

Предлагаме гъвкава схема на плащане според възможностите на клиента, както и отстъпки в зависимост от схемата на плащане. Оказваме съдействие при банково кредитиране.

За огледи и повече информация свържете се с наш консултант на телефон: 08*********84 – Гергана Рангелова!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 86,800€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5