Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 2 – 66 кв.м за 1637 €/кв.м

  • 108,000€
  • 1,636€/m²
Област София-град, гр. София, Надежда 2
Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 2 - 66 кв.м за 1637 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 2 - 66 кв.м за 1637 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 2 - 66 кв.м за 1637 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 2 - 66 кв.м за 1637 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 2 - 66 кв.м за 1637 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 1987
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Надежда 2
  • 108,000€
  • 1,636€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 1987
  • Building Year

Description

Само РЕАЛНИ и ЕКСКЛУЗИВНИ оферти! 

Real Deal представя на Вашето внимание ЕКСКЛУЗИВНА оферта RD-17270:

Двустаен апартамент, с възможност за ползване като тристаен (65 м2) в кв. Надежда 2.

Разпределение: коридор с изнесен малък кухненски бокс, три отделни помещения, баня с тоалетна, тераса. Източно изложение.

Спирка на градски транспорт в непосредствена близост (2 мин.), метростанция (10 мин.), Северен парк (10 мин.), супермаркет Фантастико (1 мин.), детски градини , училища, аптека, и всякакви други комуникации. Свободно паркиране пред и около блока.

Подържан вход, ремонтиран покрив.

Жилището е за ремонт, с различни вариации за преустройство. Частично подменена дограма.

Агенцията работи САМО с актуални обяви!

За повече актуални обяви посетете нашия сайт: www.realdeal.bg

За повече информация и огледи: Катя Славейкова, тел. 08*********73

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 108,000€
  • Size: 66 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1987
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 8-ми
  • Total Floors: 8
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: С преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Надежда 2