Продава се Заведение в Димитровград – 208 кв.м за 2500 €/кв.м

  • 520,000€
  • 2,500€/m²
Област Хасково, гр. Димитровград
Продава се Заведение в Димитровград - 208 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Заведение в Димитровград - 208 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #5
  • Заведение
  • Property Type
  • 208
  • sqm
  • 1989
  • Building Year
For sale Agency
Област Хасково, гр. Димитровград
  • 520,000€
  • 2,500€/m²

Накратко за имота

  • Заведение
  • Property Type
  • 208
  • sqm
  • 1989
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти „МИРА“, предлага за продажба ЗАВЕДЕНИЕ, разположен в Димитровград, обл. Хасково

Предлагаме на вашето внимание изключителна възможност за придобиване на успешен бизнес в сърцето на Димитровград. Заведението разполага с обща площ от 208 кв.м, включваща кухня, търговска зала, складово помещение, санитарен възел и офис с площ 38кв.м. Капацитетът е 120 места, което го прави идеално за разнообразни събития. Напълно оборудвано и разработено, това заведение е популярно място за организиране на тематични тържества и мероприятия. Инвестицията предлага отлична възможност за възвръщаемост с доходност от 3 000 лева месечен наем.

Не пропускайте шанса да станете собственик на този успешен бизнес имот в престижната част на града. Свържете се с нас за повече информация и огледи.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 520,000€
  • Size: 208 кв.м
  • Building Year: 1989