Продава се Къща в Велико Търново, Център – 155 кв.м за 1291 €/кв.м

  • 200,000€
  • 1,290€/m²
Област Велико Търново, гр. Велико Търново, Център
  • House
  • Property Type
  • 155
  • sqm
  • 1960
  • Building Year
For sale Agency
Област Велико Търново, гр. Велико Търново, Център
  • 200,000€
  • 1,290€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 155
  • sqm
  • 1960
  • Building Year

Description

Имоти консулт, предлага ексклузивно, къща с двор в идеалния Център на град Велико Търново. Имотът е само на 3,4 мин. от Общината, театъра и всички институции, банки, заведения и магазини. Къщата е с РЗП 150 кв.м, разпределени между два етажа, всеки по 75. На първия етаж има дневна с кухня, спалня, коридор и баня-тоалетна, вътрешно стълбище отвежда до втория етаж, който е с две спални и хол, както и просторна тераса. От този етаж се разкрива гледка, към старата част на града. Към къщата принадлежи дворно място от 300кв.м терасирано и трайно озеленено, както и гараж. Към настоящият момент има виза за проектиране и готов проект за разширение и реконструкция на имота. С новия проект квадратурата се увеличава на 250кв. м., както и вътрешното разпределение се променя, а гаражите стават 2. За клиенти, желаещи да живеят в центъра на красивия Търновград, това е отлично предложение! Ref. No. 5488

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 200,000€
  • Size: 155 кв.м
  • Земя: 300 кв.м
  • Building Year: 1960
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 2
  • Heating: Electricity
  • Building Condition: Finished
  • City Велико Търново
  • Region Област Велико Търново
  • Квартал Център