Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Младежки Хълм – 82 кв.м за 1500 €/кв.м

  • 123,000€
  • 1,500€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Младежки Хълм
Тристаен апартамент в Пловдив, Младежки Хълм - 82 кв.м за 1500 €/кв.м - Снимка #4 Тристаен апартамент в Пловдив, Младежки Хълм - 82 кв.м за 1500 €/кв.м - Снимка #5 Тристаен апартамент в Пловдив, Младежки Хълм - 82 кв.м за 1500 €/кв.м - Снимка #6 Тристаен апартамент в Пловдив, Младежки Хълм - 82 кв.м за 1500 €/кв.м - Снимка #7 Тристаен апартамент в Пловдив, Младежки Хълм - 82 кв.м за 1500 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 82
  • sqm
  • 2021
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Младежки Хълм
  • 123,000€
  • 1,500€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 82
  • sqm
  • 2021
  • Building Year

Description

Тристаен апартамент в новострояща се сграда в район Младежки хълм.

Апартаментът се състои от антре, дневна с трапезария, 2 спални, баня с тоалетна, 2 тераси и е с площ от 82,14 кв.м.

Сградата ще е малка бутикова.

Налични са гаражи и паркоместа, както и по-големи двустайни и тристайни апартаменти.

Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на

депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор.

Покупката на жилище е изключително важен момент от живота на всеки човек и за това искаме да предложим най- доброто. Услугите, които можем да предложим, включват:

•Получаване на одобрение за ипотечен кредит.

•Застраховка на движимо и недвижимо имущество.

•Строителни и ремонтни дейности и обзавеждане.

•Юридически и счетоводни услуги и др.

За удобство на клиента екипът ни е договорил с нашите финансови партньори преференциални условия за банков кредит.

При интерес към този или друг имот се свържете с нас за повече информация, безплатна консултация или уговорка за оглед.

Номер на обява:35919

Details

Updated on September 19, 2022 at 9:44 am
  • Price: 123,000€
  • Size: 82 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2021
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6