Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 4 – 84 кв.м за 1596 €/кв.м

  • 134,000€
  • 1,595€/m²
Област София-град, гр. София, Надежда 4
Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 4 - 84 кв.м за 1596 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 4 - 84 кв.м за 1596 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 4 - 84 кв.м за 1596 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 84
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Надежда 4
  • 134,000€
  • 1,595€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 84
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Утвърден СТРОИТЕЛ”БП Билд” предлага две новостроящи се сгради в един от най-хубавите и чисти квартали на София (Надежда) в близост е Северен парк(чист въздух, място за разходки спорт и др.) Метро станция(бърз достъп до всяка част на града почти) Множество магазини от всякакво естество. Училище,Детски градини,Поликлиника близко до булевард и удобни спирки на градския транспорт.Апартаменти малки и големи,парко места и гаражи на МНОГО ИЗГОДНИ ЦЕНИ. НЕ ПЛАЩАШ КОМИСИОННА! Разсрочено плащане.Новото си е ново!

Просто попитай 🙂

Брокери да не звънят!

84кв.м.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 134,000€
  • Size: 84 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: В строеж
  • Преход: С преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Надежда 4