Продава се Гараж / Паркомясто в Варна, Бриз – 17 кв.м за 1236 €/кв.м

  • 21,000€
  • 1,235€/m²
Област Варна, гр. Варна, Бриз
Продава се Гараж / Паркомясто в Варна, Бриз - 17 кв.м за 1236 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Гараж / Паркомясто в Варна, Бриз - 17 кв.м за 1236 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Гараж / Паркомясто в Варна, Бриз - 17 кв.м за 1236 €/кв.м - Снимка #6
  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 17
  • sqm
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Бриз
  • 21,000€
  • 1,235€/m²

Накратко за имота

  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 17
  • sqm

Description

Агенция Home Place предлага на нашите клиенти подземно паркомясто в кв. Бриз.

Намира се в непосредствена близост до Кауфланд.

Имотът е с площ от 16,70кв. м. в сграда с контролиран достъп, чрез персонално дистанционно.

Достъпът до паркомястото се осъществява по естакада.

В паркинга има осветление и вода.

За повече информация: 08******65

Денислав Георгиев

Код на обявата: 20370

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 21,000€
  • Size: 17 кв.м