Продава се Парцел в с. Труд, Област Пловдив – 1572 кв.м за 51 €/кв.м

  • 79,000€
  • 50€/m²
Област Пловдив, с. Труд
  • Plot
  • Property Type
  • 1572
  • sqm
For sale Agency
Област Пловдив, с. Труд
  • 79,000€
  • 50€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 1572
  • sqm

Description

оферта 2616

Ексклузивна възможност за инвестиция с Роял Имоти!

Продаваме парцел от 1572 кв.м. в с. Труд.

Имотът е подходящ за жилищно и промишлено строителство, предлагайки ви възможността да осъществите вашите идеи и проекти. В близост до парцела има наличие на ток и вода, което го прави още по-атрактивен за вашите нужди. Лесен достъп с лице на път от 24 метра, този парцел предоставя удобство и възможности за различни строителни решения. Незастроен и предназначен за жилищни цели, той ви дава свободата да създадете идеалния дом или бизнес обект.

Не пропускайте възможността да станете собственик на този прекрасен парцел в живописното село Труд. Свържете се с нас, за да се запознаете с допълнителната информация и да устроим оглед на място.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 79,000€
  • Size: 1572 кв.м