Продава се Къща в с. Дрангово, Област Пловдив – 104 кв.м за 226 €/кв.м

  • 23,500€
  • 226€/m²
Област Пловдив, с. Дрангово
Продава се Къща в с. Дрангово, Област Пловдив - 104 кв.м за 226 €/кв.м - Снимка #4
  • House
  • Property Type
  • 104
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, с. Дрангово
  • 23,500€
  • 226€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 104
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

Компания X представя на Вашето внимание къща в село Дрангово!

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: В центъра на селото, до Общината!

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: С площ от 104кв.м., първия етаж се състои от антре, голям коридор, трапезария, друго помещение подходящо за механа и баня с тоалетна а на втория етаж са 3 спални. Къщата разполага с просторен двор в предната част, както и двор отзад с 3 допълнителни постройки една от които с бетонова основа наредена с плочки и навес. В предната част е входната врата а отзад има голяма порта за вкарване на автомобил.

Заповядайте да Ви я покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас и цитирайте кода към имота: 45145

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 23,500€
  • Size: 104 кв.м
  • Земя: 600 кв.м
  • Building Year: 1970
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Гредоред
  • Total Floors: 2