Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център – 86 кв.м за 1512 €/кв.м

  • 130,000€
  • 1,512€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 86 кв.м за 1512 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 86 кв.м за 1512 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 86 кв.м за 1512 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 86 кв.м за 1512 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 86 кв.м за 1512 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 86 кв.м за 1512 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 86 кв.м за 1512 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 86
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 130,000€
  • 1,512€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 86
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

реф.13647 Предлагаме за продажба необзаведен апартамент в района на пазара на Младежка . Жилището с РЕАЛНА ПЛОЩ от 86 м2 и със следното разпределение: коридор, две спални, хол, кухня, баня, тоалетна и тераса. Към имота има две избени помещения.

ИНФОРМАЦИЯ ЗА ИМОТА: При ремонта са подменени ВиК и електрическата инсталации, дограмата, входната и интериорните врати. Поставени са нови настилки от гранитогрес и ламиниран паркет. Банята и тоалетната са изцяло завършени.

РАЙОН: В близост до Гребна база, училища, детски градини.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 130,000€
  • Size: 86 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 4