Продава се Гараж / Паркомясто в София, Редута – 30 кв.м за 3334 €/кв.м

  • 99,999€
  • 3,333€/m²
Област София-град, гр. София, Редута
  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 30
  • sqm
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Редута
  • 99,999€
  • 3,333€/m²

Накратко за имота

  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 30
  • sqm

Description

Продава се гараж в София кв. Редута от 30 кв.м. Гаражът е на ниво партер с още едно паркомясто отпред. Много е голям и лесен за паркиране. Има ток вода и канализация, може да се използва и за офис, склад и всякакъв вид услуги: фризьорски салон, шивашки услуги, обущар, ключар. Вратата е автоматична с дистанционно управление. Гаражът е сух и топъл през цялата година. Може да се зареждат и електромобили. Цена по договаряне.

Тел. 08******32

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 99,999€
  • Size: 30 кв.м