Продава се Тристаен апартамент в София, Дружба 2 – 90 кв.м за 3200 €/кв.м

  • 288,000€
  • 3,200€/m²
Област София-град, гр. София, Дружба 2
Продава се Тристаен апартамент в София, Дружба 2 - 90 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Дружба 2 - 90 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Дружба 2 - 90 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Дружба 2 - 90 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Дружба 2 - 90 кв.м за 3200 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 90
  • sqm
  • 1989
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Дружба 2
  • 288,000€
  • 3,200€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 90
  • sqm
  • 1989
  • Building Year

Description

Кантора “ИМОТИ ПРОСПЕРИТИ“ има удоволствието да представи на Вашето ВНИМАНИЕ имот с реф. № 6194!!!

ПРОДАВА 3-СТАЕН апартамент, с площ от 90 кв.м. и продажна цена в размер на 288 000 EUR, находящ се в гр. СОФИЯ, кв. “ДРУЖБА“2 . Локацията е много комуникативна, с бърз достъп до основни пътни артерии и спирки на градски транспорт. В непосредствена близост до множество магазини “Лидл”, супермаркети, аптеки и др. Апартаментът е непреходен, позициониран на 4-ти етаж в 14-етажен ЕПК блок от 1989г., с асансьор и контрол на достъпа. Жилището е след основен ремонт. Сменена В и К и електрическа инсталация, сменена дограма, сменени подови настилки и напълно завършена баня. Отопление на ТЕЦ. Свободно паркиране около блока.

Разпределение: антре, просторен хол и кухня, две спални, баня с тоалетна, мокро помещение, мазе.

Офертата е само за клиенти на агенцията!

Кантората работи с комисиона в размер на 3%. При сключване на ексклузивен договор, Нашите клиенти получават абсолютно БЕЗПЛАТНО!!!

1. Пълно юридическо съдействие през целия процес на сделката.

2. Финансова консултация.

3. Съдействие при кандидатстване и отпускане на ипотечен и потребителски кредит от 13 водещи банки в страната /преференциални условия и лихви за клиенти на кантората/, с одобрение до 2 работни дни, чрез съдействието на КредитЦентър, най-големият регистриран в БНБ кредитен консултант.

4. Консултация и определяне на реална пазарна цена на недвижим имот в устен и писмен вид.