Продава се Тристаен апартамент в Казанлък – 180 кв.м за 737 €/кв.м

  • 132,600€
  • 736€/m²
Област Стара Загора, гр. Казанлък
Продава се Тристаен апартамент в Казанлък - 180 кв.м за 737 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Казанлък - 180 кв.м за 737 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Казанлък - 180 кв.м за 737 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Казанлък - 180 кв.м за 737 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Казанлък - 180 кв.м за 737 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Казанлък - 180 кв.м за 737 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 180
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Казанлък
  • 132,600€
  • 736€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 180
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

Имоти Казанлък SDN Estates LTD представя модерен и светъл апартамент в Казанлък – ново строителство!

Този просторен имот с площ 180 кв.м. е идеалното място за вашето ново начало. Той предлага:

Голям и стилен хол, който предоставя комфортно пространство за социализиране и отдих с вашите близки.

Напълно оборудвана кухня

Две спални, които са уютни и приветливи, подходящи за пълноценен отдих.

Две бани с тоалетни, за максимално удобство и комфорт в ежедневието.

Две тераси, предоставящи допълнително пространство за отдих.

Изложение юг-изток-запад – слънце през целия ден, което ще направи дома ви светъл и топъл.

Паркинг в близост, за лесно и удобно паркиране.

Не пропускайте възможността да видите този прекрасен апартамент на живо!

Агенцията съдейства за отпускане на банков кредит при преференциални условия.

Свържете се с нас за огледи и въпроси: SDN Estates LTD на 08*********88 или 08*********85

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 132,600€
  • Size: 180 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2020
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Казанлък
  • Region Област Стара Загора
  • Country Bulgaria

0 Review

Sort by:
Leave a Review