Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия – 86 кв.м за 1566 €/кв.м

  • 134,599€
  • 1,565€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 86 кв.м за 1566 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 86 кв.м за 1566 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 86 кв.м за 1566 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 86 кв.м за 1566 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 86 кв.м за 1566 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 86 кв.м за 1566 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Тракия - 86 кв.м за 1566 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 86
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 134,599€
  • 1,565€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 86
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Реф.номер: 1097

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С РЕАЛНА КВАДРАТУРА И ГОЛЯМ БЕЗПЛАТЕН ПАРКИНГ

Предлагаме Ви ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ в един от най- предпочитаните райони за живеене в града.

Основни характеристики:

-Площ- 86кв.м.

-Разпределение- хол, кухня, две спални, баня с тоалетна, тоалетна, входно антре, тераса и прилежащо избено помещение.

-Етажност- 3ти етаж от 8 (асансьор)

-Вид строителство- Панел

Жилището се продава във вида от снимките, без съвременни подобрения. Това Ви дава чудесната възможност да го преобразите и обзаведете по Ваш собствен вкус и желание.

Локация: Намира се на много тиха и спокойна локация, която предлага всичко необходимо за вас и вашето семейство.

За повече информация и организиране на огледи, моля, свържете се с нас на посочения номер, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 1097

Лайт Хоум имоти е доверен партньор на най-големите банкови институции в страната и съдейства за преференциални условия при нужда от кредитиране. Ще получите юридическо съдействие през целия процес на сделката, както и съдействие при подготовка, подаване и получаване на всички необходими документи за сделката.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 134,599€
  • Size: 86 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 5