Продава се Тристаен апартамент в Шумен, Пазара – 68 кв.м за 1688 €/кв.м

  • 114,750€
  • 1,687€/m²
Област Шумен, гр. Шумен, Пазара
Продава се Тристаен апартамент в Шумен, Пазара - 68 кв.м за 1688 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Шумен, Пазара - 68 кв.м за 1688 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Шумен, Пазара - 68 кв.м за 1688 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Шумен, Пазара - 68 кв.м за 1688 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Шумен, Пазара - 68 кв.м за 1688 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Шумен, гр. Шумен, Пазара
  • 114,750€
  • 1,687€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Обява № C3 1502: Продава се Тристаен апартамент, гр.Шумен, кв. ЦЕНТЪР

Площ 68 м2

Етаж 4 с асансьор

Състои се от дневна с кухня, 2 спални, баня и толет, тераса, мазе.

Цена 225 000 лева

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 114,750€
  • Size: 68 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 7