Продава се Гараж / Паркомясто в Шумен, Басейна – 19 кв.м за 1074 €/кв.м

  • 20,400€
  • 1,074€/m²
Област Шумен, гр. Шумен, Басейна
  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 19
  • sqm
For sale Agency
Област Шумен, гр. Шумен, Басейна
  • 20,400€
  • 1,074€/m²

Накратко за имота

  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 19
  • sqm

Description

Обява S4 177: Продава се топъл тухлен гараж с ролетна врата в гр.Шумен, кв.Тракия

Площ 19м2

Цена 40 000 лв.

Агенция НОВОДОМЦИ ви предлага КОРЕКТНО и компетентно обслужване.

Оказва съдействие при кандидатстване за КРЕДИТ.

За повече информация може да се чуем и на тел.: 08******373 или 08******60

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 20,400€
  • Size: 19 кв.м