Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина – 54 кв.м за 1907 €/кв.м

  • 102,970€
  • 1,907€/m²
Област София-град, гр. София, Малинова долина
Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 54 кв.м за 1907 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 54 кв.м за 1907 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 54 кв.м за 1907 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Малинова долина
  • 102,970€
  • 1,907€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти ’Имотен Център’ Ви представя топ двустаен апартамент в Малинова долина

– Разпределение: входно антре, дневна с кухненски бокс, спалня, тераса и санитарен възел

– Непреходен апартамент с източно изложение

– Апартаментите в сградата са с прекарани изводи за климатици

– Изключително комуникативна локация, в близост до основни транспортни артерии за столицата, няколко големи търговски обекти, бъдеща метростанция с удобрена локация на 5 мин пеша и пр.

– Пред акт 16 – до края на годината.

В сградата се продават и други имоти! Има по-големи, по-малки апартаменти, както и такива с подобни характеристики на този, който виждате в обявата.

Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време.

За огледи или повече информация моля да се свържете с нас.

ВОДЕЩ БРОКЕР – ВЕНЕЛИН СПАСОВ

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 102,970€
  • Size: 54 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 6