Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Южен – 68 кв.м за 1273 €/кв.м

  • 86,500€
  • 1,272€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Южен - 68 кв.м за 1273 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • 86,500€
  • 1,272€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

ПОПОВ КОНСУЛТ има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент в малка сграда след акт 14 в район Южен! Жилището е със западно изложение и 68 кв.м площ, разпределена в просторна всекидневна с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с тоалетна, килер, входно антре и тераса с излаз от двете стаи! Сградата се отличава с прецизно изпълнение и луксозни общи части, а локацията предлага спокойна жилищна среда и всичко необходимо в близост! Имотът се продава с паркомясто.

За повече информация и оглед не се колебайте да ни потърсите на посочените номера!

ПОПОВ КОНСУЛТ предлага най-атрактивните имоти в Родопската яка и Пловдивска област!

ПОПОВ КОНСУЛТ – Пълно обгрижване от началото до финализиране на сделката!

ПОПОВ КОНСУЛТ – С ОТНОШЕНИЕ И ГРИЖА КЪМ ВАШИЯ ИМОТ!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 86,500€
  • Size: 68 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 4