Продава се Едностаен апартамент в Стара Загора, ОРБ – 20 кв.м за 1275 €/кв.м

  • 25,500€
  • 1,275€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, ОРБ
Продава се Едностаен апартамент в Стара Загора, ОРБ - 20 кв.м за 1275 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в Стара Загора, ОРБ - 20 кв.м за 1275 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Едностаен апартамент в Стара Загора, ОРБ - 20 кв.м за 1275 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Едностаен апартамент в Стара Загора, ОРБ - 20 кв.м за 1275 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Едностаен апартамент в Стара Загора, ОРБ - 20 кв.м за 1275 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Едностаен апартамент в Стара Загора, ОРБ - 20 кв.м за 1275 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Едностаен апартамент в Стара Загора, ОРБ - 20 кв.м за 1275 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Едностаен апартамент в Стара Загора, ОРБ - 20 кв.м за 1275 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Едностаен апартамент в Стара Загора, ОРБ - 20 кв.м за 1275 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 20
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, ОРБ
  • 25,500€
  • 1,275€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 20
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

ВЪЛКОВА ИМОТИ продава 20 кв. м помещение на партер, в нова сграда с Акт 16, в района на BILLA 1, в близост и до Окръжна болница и Медицинския колеж. Една стая с оборудвана баня и тоалетна.

Помещението е подходящо и за офис, склад, гараж, работилница, ателие и др.

За повече информация и оглед на имота – в офиса на ВЪЛКОВА ИМОТИ, на бул. ”Патриарх Евтимий” 118, ет. 1, офис 7, гр. Стара Загора.

За контакт: 08******22

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 25,500€
  • Size: 20 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 2020
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 4