Продава се Парцел в с. Войнеговци, Област София-град – 900 кв.м за 61 €/кв.м

  • 54,900€
  • 61€/m²
Област София-град, с. Войнеговци
  • Plot
  • Property Type
  • 900
  • sqm
For sale Agency
Област София-град, с. Войнеговци
  • 54,900€
  • 61€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 900
  • sqm

Description

Продавам 900 м2 парцел на влизане в с.Войнеговци с лице на главния път.Подходящо е за склад, автокъща и жилищна сграда.

Цена :55000 евро.

За повече информация 08********23

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 54,900€
  • Size: 900 кв.м