Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център – 94 кв.м за 1465 €/кв.м

  • 137,700€
  • 1,465€/m²
Област Добрич, гр. Добрич, Център
Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център - 94 кв.м за 1465 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център - 94 кв.м за 1465 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център - 94 кв.м за 1465 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център - 94 кв.м за 1465 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център - 94 кв.м за 1465 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център - 94 кв.м за 1465 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център - 94 кв.м за 1465 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център - 94 кв.м за 1465 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център - 94 кв.м за 1465 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център - 94 кв.м за 1465 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център - 94 кв.м за 1465 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Тристаен апартамент в Добрич, Център - 94 кв.м за 1465 €/кв.м - Снимка #15
  • Apartment
  • Property Type
  • 94
  • sqm
  • 1975
  • Building Year
For sale Agency
Област Добрич, гр. Добрич, Център
  • 137,700€
  • 1,465€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 94
  • sqm
  • 1975
  • Building Year

Description

Предлагаме изцяло реновиран тристаен апартамент като квадратурата с балконите е 120кв.м.

Състои се от голяма всекидневна с кухненска част, две спални, голям коридор, мокро,баня с тоалетна и две остъклени тераси. Има газификация, продава се оборудван и обзаведен.А5050

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 137,700€
  • Size: 94 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1975
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 5