Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец – 83 кв.м за 3856 €/кв.м

  • 320,000€
  • 3,855€/m²
Област София-град, гр. София, Лозенец
Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 83 кв.м за 3856 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 83 кв.м за 3856 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 83 кв.м за 3856 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 83 кв.м за 3856 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 83 кв.м за 3856 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 83 кв.м за 3856 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 83 кв.м за 3856 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 83 кв.м за 3856 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 83 кв.м за 3856 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 83
  • sqm
  • 1988
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Лозенец
  • 320,000€
  • 3,855€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 83
  • sqm
  • 1988
  • Building Year

Description

НЕПОВТОРИМА ПАНОРАМНА ГЛЕДКА! НА ПЕШЕХОДНО РАЗСТОЯНИЕ ОТ МЕТРОСТАНЦИЯ!

Имоти Премиер представя на Вашето внимание тристаен апартамент в сърцето на столицата- кв. Лозенец! Имотът е строен по авангардна японска технология през 1988г. Състои се от входно антре, всекидневна с кухненски бокс, две спални и баня със санитарен възел. Към имота има и таванско помещение, разположено над апартамента, с възможност за обединение. Южното и източното изложение предоставят неповторима панорамна гледка към цяла София и Витоша планина! Изключително комуникативен район, в близост до много възлови локации! Отоплението е ТЕЦ! Сградата е с контрол на достъпа и два работещи асансьора. Добре поддържани общи части!

Не пропускайте възможността да станете собственици на този рядко срещан тип имот! За повече информация и организиране на оглед, НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ да се свържете с нас!

КОД НА ОБЯВАТА: 363147

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 320,000€
  • Size: 83 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1988
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: ЕПК
  • Floor: 19-ти
  • Total Floors: 19