Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Изгрев – 66 кв.м за 1819 €/кв.м

  • 120,000€
  • 1,818€/m²
Област Бургас, гр. Бургас, Изгрев
Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Изгрев - 66 кв.м за 1819 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Изгрев - 66 кв.м за 1819 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Изгрев - 66 кв.м за 1819 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Изгрев - 66 кв.м за 1819 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Изгрев - 66 кв.м за 1819 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Бургас, Изгрев
  • 120,000€
  • 1,818€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание за продажба, Двустаен апартамент в нова сграда в ж.к. Изгрев.

Сградата се намира в непосредствена близост до Спортна зала ”Арена Бургас”, Мол “Плаза”, парк, множество заведения, магазини, детски градини, училища, спирки на градски транспорт и др.

Имотът е ситуиран на 10-ти жилищен етаж и разполага с площ от 66.70 кв.м., разгърната в следното практично разпределение: входно антре, хол с бокс кухня, спалня, баня, отделен санитарен възел, тераса.

Изложението на апартамента е запад/север

Сградата е с акт 16!

Апартаментът се продава до степен на завършеност: по БДС (”на тапа” – шпакловка, замазка)

Паркирането в района е безпроблемно, като има големи междублокови пространства.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2079228

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 120,000€
  • Size: 66 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 10-ти
  • Total Floors: 13
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished