Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Болницата – 60 кв.м за 1403 €/кв.м

  • 84,150€
  • 1,403€/m²
Област Шумен, гр. Шумен, Болницата
Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Болницата - 60 кв.м за 1403 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Болницата - 60 кв.м за 1403 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Болницата - 60 кв.м за 1403 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 1989
  • Building Year
For sale Agency
Област Шумен, гр. Шумен, Болницата
  • 84,150€
  • 1,403€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 1989
  • Building Year

Description

Двустаен апартамент – кв.Болница. Състои се от: Г-образен коридор, кухня, хол, спалня, тераса към хола с прекрасна ПАНОРАМНА гледка, баня и тоалет в едно помещение. Имотът е с подменена ПВЦ дограма, подовите настилки са естествен паркет и теракота. Предлага се напълно ОБЗАВЕДЕН с МЕБЕЛИ и ЕЛЕКТРОУРЕДИ. Отоплението е решено посредством КЛИМАТИК. Към жилището има ИЗБА. Входът е ГАЗИФИЦИРАН, с контрол на достъпа, домофонна система и много добре поддържан. Жилището е подходящо както за живеене, така и за закупуване с цел ИНВЕСТИЦИЯ с готови наематели! Изложение: ЮГ/СЕВЕР.

Намира се в непосредствена близост до МБАЛ, училища, детска ясла и градина, магазини, автобусни спирки и др.

Обява № B494 – 2765

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ: Безкомпромисно обслужване до финализиране на сделката, като ще получите БЕЗПЛАТНИ юридически консултации, съдействие за получаване на ИПОТЕЧЕН КРЕДИТ (до 100% финансиране!!!) при възможно НАЙ-ДОБРИ УСЛОВИЯ за клиента!

За повече информация посетете офиса ни на адрес гр.Шумен, ул.“Цар Иван Александър“№80; тел.0888 800 862.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 84,150€
  • Size: 60 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1989
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 7
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished