Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Запад 1 – 75 кв.м за 884 €/кв.м

  • 66,300€
  • 884€/m²
Област Търговище, гр. Търговище, Запад 1
Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Запад 1 - 75 кв.м за 884 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Запад 1 - 75 кв.м за 884 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Запад 1 - 75 кв.м за 884 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Запад 1 - 75 кв.м за 884 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Запад 1 - 75 кв.м за 884 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Запад 1 - 75 кв.м за 884 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Agency
Област Търговище, гр. Търговище, Запад 1
  • 66,300€
  • 884€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

Двустаен апартамент – гр. Търговище, кв. Запад 1! Жилището е с площ от 75 кв.м. и следното разпределение: Г-образен широк коридор, ПРОСТОРЕН хол, спалня, кухня с, баня и тоалет в отделни помещения, ДВЕ тераси, една от които е остъклена. Имотът е без съвременни подобрения. Подовите настилки са ламиниран паркет, мокет и теракота. Входът е с контролиран достъп и много добре поддържани общи части. Изложение: ЮГ/Север

ПЕРФЕКТНА локация: Намира се в непосредствена близост до поликлиники, детски заведения, магазини, автобусни спирки и др., което го прави много подходящо както за живеене, така и за закупуване с цел ИНВЕСТИЦИЯ.

Обява № TB100 – 3550

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ: Безкомпромисно обслужване до финализиране на сделката, като ще получите БЕЗПЛАТНИ юридически консултации, съдействие за получаване на ИПОТЕЧЕН КРЕДИТ (до 100% финансиране!!!) при възможно НАЙ-ДОБРИ УСЛОВИЯ за клиента!

За повече информация посетете офиса ни на адрес гр.Шумен, ул.“Цар Иван Александър“№80; тел.08******00

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 66,300€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1985
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: ЕПК
  • Floor: 8-ми
  • Total Floors: 9
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: С преход
  • City Търговище
  • Region Област Търговище