Продава се Двустаен апартамент в Несебър – 96 кв.м за 1250 €/кв.м

  • 120,000€
  • 1,250€/m²
Област Бургас, гр. Несебър
Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 96 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 96 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 96 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 96 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 96 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 96 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 96 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 96 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 96 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 96 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #13
  • Apartment
  • Property Type
  • 96
  • sqm
  • 2018
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Несебър
  • 120,000€
  • 1,250€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 96
  • sqm
  • 2018
  • Building Year

Description

Апартамент с 1 спалня за продажба в луксозен комплекс за целогодишно живеене в Несебър. Апартаментът е оборудван с мебели и уреди. На пешеходно разстояние от комплекса се намират плаж, магазини, ресторанти, болница, училище. Комплексът разполага с плувен басейн, СПА център и фитнес център. Индивидуални броячи за ток и вода. Акт 16 #3129

Предлагается к покупке апартамент с 1 спальней в шикарном комплексе круглогодичного проживания в Несебре. Апартамент укомплектован мебелью и техникой. В пешей доступности от комплекса пляж, магазины, рестораны, больница, школа. В комплексе есть бассейн, спа и фитнес-центр. Индивидуальные счетчики на ток и воду. Акт 16 #3129

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 120,000€
  • Size: 96 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2018
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Несебър
  • Region Област Бургас