Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Остромила – 104 кв.м за 2068 €/кв.м

  • 215,000€
  • 2,067€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
  • Apartment
  • Property Type
  • 104
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
  • 215,000€
  • 2,067€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 104
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи тристаен и просторен апартамент в кв.Остромила, в близост до центъра на града.

Наоколо са разположени търговски обекти, детски градини,спирки на градски транспорт.

Апартаментът е ситуиран на 1-ти жилищен етаж и разполага с обща площ от 104 кв.м., разгърната по следния практичен начин:коридор,дневна с кухненски бокс, две спални (едната с баня и тоалетна),отделна баня с тоалетна, двор 75.24 кв.м., изба

Сградата разполага с асансьор.Отоплението е електрическо, изложението е западно.

Към имотът има и включено в цената ПАРКОМЯСТО!

Жилището се предлага на шпакловка и замазка за да може да се превърне в мечтания за Вас дом!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Референтен номер:58367.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 215,000€
  • Size: 104 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 4