Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас – 65 кв.м за 1108 €/кв.м

  • 72,000€
  • 1,108€/m²
Област Бургас, гр. Свети Влас
Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 65 кв.м за 1108 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 65 кв.м за 1108 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 65 кв.м за 1108 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 65 кв.м за 1108 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 65 кв.м за 1108 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 65 кв.м за 1108 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 65 кв.м за 1108 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 65 кв.м за 1108 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 65 кв.м за 1108 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 2013
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Свети Влас
  • 72,000€
  • 1,108€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 2013
  • Building Year

Description

Предлагаме за продажба светъл апартамент с една спалня в Свети Влас. От просторната тераса се разкрива красива гледка към морето. В близост до гората, а от другата страна е морето. Отличен комплекс и красиво място. Затворена територия. Оборудван с всички необходими мебели и уреди. Цялата инфраструктура се намира на пешеходно разстояние. Има акт 16 #1380

Предлагаем к продаже светлую двухкомнатную квартиру в Свети Власе. С просторной террасы открывается прекрасный вид на море. Рядом лес, а с другой стороны море. Отличный комплекс и красивое место. Закрытая территория. Обзаведена всей необходимой мебелью и техникой. Вся инфраструктура расположена в пешей доступности. Есть Акт 16 #1380

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 72,000€
  • Size: 65 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2013
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Свети Влас
  • Region Област Бургас